بازی Deep Town

همونطور که قبلا هم گفتم، من اصولا بازی های دستۀ تفننی و استراتژی رو انتخاب می کنم. چند وقتیه که بازی جذاب Deep Town رو نصب کردم. این بازی، تنها بازی ای(!) بود که با شروع پروژۀ جدیدم، نتونستم از روی گوشیم پاکش کنم. انگار این بازی رو برای من ساختن.

دیپ تَون (شهر عمیق) یه بازی استراتژی هست که در اون ما به سیاره ای ناشناس می رسیم. هدف ما در این سیاره محیا کردن شرایط زندگی و رشدمون هست. اما نه فقط روی سطح سیاره، بلکه زیر اون! در Deep Town شما سلاح هایی رو برای کندن زمین در اختیار دارید که البته در مراحل بالا می تونید اون ها رو ارتقا بدید و حتی به سلاح های جدید دست پیدا کنید. شما در عمق این سیاره منابع مختلفی مثل زغال سنگ، مس، طلا و عناصر شیمیایی مثل سیلیکون، گوگرد و سدیم و حتی روغن و کلا خیلی چیزهای دیگه پیدا می کنید. اما برای استفاده از اون ها نیاز به جمع کننده (collector) دارید و باید اون ها رو بسازید. هرچی که بیشتر به سمت پایین برید به منابع جدیدتر و متنوع تر و قیمتی تری مثل یاقوت، زمرد و… دست پیدا خواهید کرد. البته کار شما به زیر سطح سیاره محدود نمیشه و باید ساختمان های طبقاتی مختلفی در سطح سیاره بسازید. ساختمان هایی مثل واحد ذوب کننده، واحد سازنده، واحد جمع آوری آب، پرورش گیاهان و خیلی چیزهای دیگه.

شما با جمع آوری و فروش محصولاتتون پول و الماس جمع می کنید، تعداد کارگرها و وظایفشون رو مدیریت می کنید، و خلاصه به معنای واقعی یه سیاره رو مدیریت می کنید.

این بازی علاوه بر گرافیک باحال، گستردگی زیادی داره و ذهن استراتژیک شما رو به کار میندازه. اما مثل خیلی از بازی های استراتژیک، خشک و بی روح نیست و واقعا جذبش میشید. تازه، مثل خیلی از بازی های کلش آف فلانز (:دی) با نوتیفیکیشن هاش دیوونتون نمیکنه.

من چون اندرویدی هستم میدونم که نسخۀ اندروید داره و لینکش رو براتون میذارم، اما از iOS و بقیه OS ها اطلاعی ندارم؛ سِرچش دست خودتون رو می بوسه! :دی

دانلود بازی Deep Town برای اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *