رفتن به محتوای اصلی
1 ماه قبل

9 کلمه

من اصولا کم با گوشیم بازی می کنم. عمدتا اگه بخوام بازی کنم بازی های دستۀ تفننی مارکت ها رو انتخاب می کنم. یکی از بهترین بازی های این دسته بازی Soccer Stars هست. در این بازی آنلاین 2 بازیکن مقابل هم قرار می گیرند. هر کدوم یه دروازه و 5 تا مهره دارند و به صورت نوبتی می تونند به توپ ضربه بزنند. حریف شما به صورت تصادفی انتخاب میشه اما می تونید از طریق اکانت های اجتماعی مثل Google Play Games با دوستانتون هم بازی کنید.

این بازی در زمین های مختلفی برگزار میشه که هر کدوم نام یه کشور رو دارن با شکل ظاهری متناسب با نامشون. شما در بازی سکه هایی دارید و سیستم بازی به شکل شرط بندی هست و در هر بازی شما مقداری سکه (متناسب با نوع زمین) رو میذارید وسط و حریفتون هم همینطور. خب مشخصه که برنده کل سکه هارو میبره!

در قسمت فروشگاه می تونید مهره های مختلفی رو بخرید که برتری هایی نسبت به همدیگه دارن. علاوه بر اون ترکیب های مختلف برای شروع بازی و یه سری چیز دیگه رو می تونید بخرید. پرداخت با سکه های شما و یا Buck ها انجام میشه.

در بازی تورنومنت ها، Championship ها و Trickshot هایی برگذار میشه که به جذابیت بازی اضافه میکنه.

تازه در حین بازی می تونید برای حریفتون کُری هم بخونید؛ البته به صورت محدود (برای جلوگیری از بروز بعضی از واکنش های احساسی مثل فحاشی)!

درضمن، این بازی غیرقابل هک هست؛ چون آنلاینه و سرورهای شرکت سازنده (Miniclip) اونقدر قوی هستن که من و شما نتونیم بهشون تجاوز کنیم!

با یه جستجوی ساده در مارکت محبوبتون می تونید این بازی رایگان رو دانلود کنید و با بازیکنان دیگه در سراسر دنیا رقابت کنید. 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web Statistics